+48 504 920 098 biuro@wm-technik.pl

Projektowanie CAD/CAM

Stworzenie realistycznego i dokładnego projektu to nie lada wyzwanie. W końcu początkowe wizualizacje nierzadko pełnią niemal kluczową funkcję w procesie zatwierdzania. Właśnie dlatego nasza firma oferuje najlepszej jakości projektowanie CAD. Wspomniana technologia opiera się na projektowaniu wspieranym przez specjalne oprogramowanie. Dzięki temu każda wizualizacja wykonywana jest z ogromną dbałością o szczegóły. Co więcej, za sprawą najnowocześniejszego sprzętu również sam czas pracy uległ znacznemu skróceniu. Wykorzystując projektowanie CAD, wprowadzanie wszelkiego rodzaju zmian czy modyfikacji jest znacznie szybsze niż w przypadku manualnych poprawek. Poza tym jest to również narzędzie integrujące etap projektowania oraz wytwarzania, dzięki czemu zyskujemy pewność, że efekt będzie w pełni zgodny z oczekiwaniami klienta.

 Dokumentacje 2D

Jeśli zależy Ci, aby każdy projekt został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, idealnym rozwiązaniem okazują się dokumentacje 2D. To właśnie one stanowią podstawowe źródło wiedzy dla naszych pracowników oraz maszyn CNC. Cały proces otwierają rysunki 2D, które zawierają wszystkie podstawowe informacje, takie jak widoki czy wymiary. Następnie nasi doświadczeni pracownicy na podstawie wcześniejszych ustaleń rozpoczynają szczegółowe modelowanie 3D. Wówczas zwykły, płaski projekt zostaje przekonwertowany na wersję trójwymiarową. Dzięki możliwości tworzenia oraz modyfikowania wszelkiego rodzaju brył geometrycznych w trójwymiarze każdy produkt jest wykonywany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Tym samym z łatwością poradzimy sobie z realizacją nawet najtrudniejszych zleceń. Profesjonalne rysunki 2D oraz modelowanie 3D dostosujemy do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Projektowanie 3D to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na stworzenie szczegółowej wizualizacji. Z jego pomocą możemy bardzo precyzyjnie określać nie tylko wielkość i grubość, ale także natężenie barwy czy pochylenie naszego projektu. Tym samym klient jeszcze przed otrzymaniem fizycznego produktu jest w stanie zaznajomić się z niemal wszystkimi właściwościami. Jednak w naszej firmie ogromną wartość stanowią dla nas nie tylko same produkty, ale również kontakt i zadowolenia klienta. Właśnie dlatego wszystkie nasze usługi wykonywane są jedynie za pomocą najlepszego sprzętu. Profesjonalnie projektowanie CAD, rysunki 2D, czy modelowanie 3D i projektowanie 3D to główne obszary naszych działań, dzięki czemu możemy pochwalić się możliwie najwyższą jakością wykonywanych usług. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Zapytaj o ofertę na usługi CNC

9 + 7 =

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń i poznaj naszą szczegółową ofertę. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie pytań. Służymy specjalistyczną wiedzą i parkiem maszynowym który pozwoli zrealizować wymagające zlecenia.